„Szyfr, muzeum i sykomora – czyli gdzie jest skarb prapradziadka” – nowa książka

Nowa książka Roberta M. Rynkowskiego „Szyfr, muzeum i sykomora – czyli gdzie jest skarb prapradziadka”

Robert M. Rynkowski, „Szyfr, muzeum i sykomora – czyli gdzie jest skarb prapradziadka”, Wydawnictwo Petrus, Kraków 2017, s. 172.

Strona na FB: https://www.facebook.com/szyfr.muzeum.sykomora/

Wakacje bez wyjazdu za granicę czy choćby nad morze? Po początkowych obawach, czy nie grozi jej śmierć z nudów, Aneta przekonuje się, że dom prapradziadka jej przyjaciółki Karoliny może kryć skarb równie fascynujący jak grobowce faraonów, a odnalezienie go wymaga wiedzy, sprytu i odwagi Indiany Jonesa. I narażenia się na podobne niebezpieczeństwa jak słynny archeolog, zwłaszcza gdy spokojne jezioro zamienia się w straszliwy żywioł, a na drodze poszukiwaczy skarbów stają Gruby i Kastet. Kto okaże się przyjacielem, a kto wrogiem? Co będzie prawdziwym skarbem prapradziadka? I dlaczego warto znać stare wyliczanki i język hebrajski? Młodych czytelników zapraszam do poznania wakacyjnych przygód czworga ich rówieśników: Karoliny i Anety oraz Karola i Kamila. A starszych – do powrotu do niezwykłego świata dziecięcych marzeń o skarbach i przygodach.

Przewidywana premiera książki: 24 marca 2017.

Planowane spotkania autorskie:

06.04.2017 (godz. 12.00), czwartek – premiera książki połączona ze spotkaniem autorskim i podpisywaniem książki) w Muzeum Domków dla Lalek w Warszawie (Pałac Kultury i Nauki).

01.04.2017 (godz. 13.00-14.00), sobota – spotkanie autorskie na Targach Wydawców Katolickich (Arkady Kubickiego, stoisko Wydawnictwa Petrus), połączone z podpisywaniem książki.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *