„Szyfr, muzeum i sykomora” – aktualności

Nowa książka Roberta M. Rynkowskiego „Szyfr, muzeum i sykomora – czyli gdzie jest skarb prapradziadka”

Robert M. Rynkowski, „Szyfr, muzeum i sykomora – czyli gdzie jest skarb prapradziadka”, Wydawnictwo Petrus, Kraków 2017, s. 172.

Strona na FB: https://www.facebook.com/szyfr.muzeum.sykomora/

Wakacje bez wyjazdu za granicę czy choćby nad morze? Po początkowych obawach, czy nie grozi jej śmierć z nudów, Aneta przekonuje się, że dom prapradziadka jej przyjaciółki Karoliny może kryć skarb równie fascynujący jak grobowce faraonów, a odnalezienie go wymaga wiedzy, sprytu i odwagi Indiany Jonesa. I narażenia się na podobne niebezpieczeństwa jak słynny archeolog, zwłaszcza gdy spokojne jezioro zamienia się w straszliwy żywioł, a na drodze poszukiwaczy skarbów stają Gruby i Kastet. Kto okaże się przyjacielem, a kto wrogiem? Co będzie prawdziwym skarbem prapradziadka? I dlaczego warto znać stare wyliczanki i język hebrajski? Młodych czytelników zapraszam do poznania wakacyjnych przygód czworga ich rówieśników: Karoliny i Anety oraz Karola i Kamila. A starszych – do powrotu do niezwykłego świata dziecięcych marzeń o skarbach i przygodach.

Premiera książki: 24 marca 2017.

Recenzje książki:

1. Blog „Kawa z literami” (31 marca 2017)
2. Blog „Książki inna rzeczywistość” (1 kwietnia 2017)


 

 

 

Książka na Targach Wydawców Katolickich (1 kwietnia 2017)
Więcej zdjęć na stronie Wydawnictwa Petrus.


Planowane spotkanie autorskie:

06.04.2017 (godz. 12.00), czwartek – premiera książki połączona ze spotkaniem autorskim i podpisywaniem książki) w Muzeum Domków dla Lalek w Warszawie (Pałac Kultury i Nauki).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *